Vijesti i foto sa puta u Vinkovce!

petak, 12. rujna 2014.
Vijesti i foto sa puta u Vinkovce!

Kako nam se budu javljali naši mali članovi Dječjeg ansambla i njihovi voditelji s gostovanja na 49.Vinkovačkim jesenima tako ćemo mi donositi vijesti i osvježavati fotogaleriju sa ove mini-turneje.

Petak, 12.9.

• 13,15h - Ekipa je u pizzeriji Oro-goro u Oroslavju blizu Zagreba i čini se da uživaju. U 14,00 polazak dalje za Vinkovce.
  • 18,00h - Dolazak u Vinkovce.
  • 19,30h - Smještaj kod domaćina i u Hostelu u Vinkovcima je obavljen. Večeras u 21,00 je zabavni program za sve sudionike 49.Vinkovačkih jeseni na glavnom trgu u centru grada. U Vinkovcima trenutno ne pada kiše. Sutra ujutro u 8,30h na rasporedu je posjet gradu heroju - Vukovaru.

Subota 13.9.

• 8,30 -11,30 - Posjet Memorijalnoj bolnici Vukovar,Spomen domu Ovčara i Memorijalnom groblju.

Dok očekujemo vijesti i slike sa daljnjih današnjih događanja, ovdje možete pročitati najavu nastupa Jedinstva i ostalih društava objavljenu na službenim stranicama 49. Vinkovačkih jeseni.

• 18,30h - Nastup na središnjoj pozornici Vinkovačkih jeseni

Jedinstvo je kao državni prvak u Vinkovcima dočekano sa velikim zanimanjem od strane medija. Naše male''zvijezde'' brzo su se snašle u davanju izjava novinarima, među kojima je bio i novinarska legenda, autor mnogobrojnih dječjih emisija gospodin Mladen Kušec.

Nedjelja 14.9.

• 8,00h - Dobro jutro! Buđenje i pripreme za svečani mimohod
  • 10,00h - Počinje mimohod ulicama Vinkovaca
  • Planirani polazak za Split je planiran oko 16h, uz kraće odmore i večeru u Zagrebu.
  • 15,50h - Krenuli iz Vinkovaca
  • 20,30h - Večera je gotova. U Split ćemo stići,kako kaže vozač našeg autobusa, između 1,00h i 2,00h. Laku noć i hvala što ste nas pratili na našem putu!