Novi Izvršni odbor Jedinstva!

petak, 13. listopada 2017.
Novi Izvršni odbor Jedinstva!

Izabrana je nova uprava Jedinstva!

Na izvanrednoj Izbornoj skupštini KUD-a Jedinstvo održanoj jučer (četvrtak 12.10.), jednoglasnom odlukom svih nazočnih članova Skupštine, izabran je novi Izvršni odbor našeg društva. Za novu predsjednicu Jedinstva izabrana je Ida Punda Kavelj, nekadašnja dugogodišnja članica Jedinstva i plesačica folklornog ansambla. Prije samog predstavljanja programa i izbora nove predsjednice, dosadašnja predsjednica Ružica Mikačić emotivnim je govorom dala osvrt na protekli period od gotovo punih 12 godina koliko je bila na čelu Jedinstva i nakon toga se zahvalila na zaključenom razdoblju razriješivši se s funkcije predsjednice. Svi nazočni članovi Jedinstva pljeskom su ispratili govor naših predsjednica te zahvalili na dosadašnjem doprinosu društvu dugogodišnjim članovima Goranu Begoviću i Henriku Frui koji su se također zahvalili na dosadašnjim funkcijama dopredsjednika i predsjednika umjetničkog savjeta. Hvala im na svemu!

Nakon svega Jedinstvo na čvrstim temeljima nastavlja u istom ritmu na čelu s novim Izvršnim odborom:
- Ida Punda Kavelj, predsjednica
- Emin Sarajlić, dopredsjednik