Video: #UpišiSe!

ponedjeljak, 12. rujna 2016.
Video: #UpišiSe!

Još jedan video produkt iz naše kreativne radionice!

Uvijek se poboljšavamo, uvijek se upgradeamo pa vam se više ne javljamo iz suhoparnih novinskih članaka, radijskih emisija koje nitko ne sluša i lokalnih talk-showova, a zašto i bi kad će to za nas rado napraviti svjetska all-star selekcija folkloraša!

Ako još ne znate, upisati se možete on-line prijavnicom na našoj Facebook stranici ili web-siteu ili osobno svakim radnim danom od 18:30 do 20:30h u prostorijama Jedinstva na adresi Poljana Tina Ujevića 3 (iza HNK). Tu ćete naći i sve potrebne dodatne informacije i još puno više, a ako baš žarko želite s nama razgovarati, nema problema, na raspolaganju smo Vam na brojevima 021 395 838 ili 091 395 8382.

Budi dio dobrog đira, budi drukčiji, budi jedinstven! A sad poslušaj što ti ekipa ima reći: