Raspjevani vikend!

petak, 25. rujna 2015.
Raspjevani vikend!

Sezona nije ni završila, a već se prionulo novim probama za sljedeću!

Vikend koji je pred nama predstavlja novi izazov za naše plesačice i plesače. Od petka do nedjelje (25. do 27. rujna) u goste nam dolazi Bojan Pogrmilović, vokalni pedagog, pjevač i dirigent koji će nam tijekom sljedećih dana prenijeti dio svoga velikog znanja iz područja vokalno-scenske interpretacije. Iz bogate karijere ovog vrsnog umjetnika (o kojoj više možete saznati OVDJE) valja istaknuti da je u periodu od 1988.-1998. godine bio glazbeni rukovoditelj Ansambla narodnih plesova i pjesama Hrvatske LADO.

Ovo je tek prvi vikend u nizu takvih i sličnih edukacija naših članova ove jeseni, a sve s ciljem dodatnog usavršavanja i unapređenja kvalitete naših izvedbi i nastavka podizanja letvice ionako već visoko postavljenih standarda Jedinstva.

Ne damo te pismo naša!