* * Upisi u tijeku!!! * *

petak, 4. rujna 2015.
* *  Upisi u tijeku!!! * *

Počinje školska godina, a s njom i vrijeme kada naš KUD prima nove članove u svoje redove jer od utorka 8. rujna u "Jedinstva" počinju UPISI! Upisati se možete u:

Upisi u prostorijama društva na adresi Poljana Tina Ujevića 3 (iza zgrade HNK) traju do 25. rujna, a od tog datuma upisati se možete telefonom na broj 091 395 83 82 ili putem interneta ispunjavanjem online upisnog obrasca OVDJE ili upisnom aplikacijom na našoj Facebook stranici.

Za sve dodatne informacije na raspolaganju su Vam mobitel 091 395 83 82 ili e-mail kud-jedinstvo@kud-jedinstvo.hr.

Dođite, naučite nešto novo, zabavite se, družite se, zaljubite se, putujte! Pet kontinenata, preko 30 zemalja, više od 150 gradova svijeta, preko 200 turneja i nebrojeno mnogo prestižnih nagrada i priznanja!

Ne propusti priliku, učini pravu stvar, pridruži se obitelji "Jedinstva"!