AFS ''France Marolt'' & ''Jedinstvo''

ponedjeljak, 25. svibnja 2015.
AFS ''France Marolt'' & ''Jedinstvo''

Koncert AFS ''France Marolt'' u Splitu!

Pozivamo Vas na cjelovečernji koncert Akademske folklorne skupine ''France Marolt'' iz Ljubljane. Najveći i jedan od najstarijih slovenskih folklornih ansambala sa 67-godišnjom tradicijom održati će cjelovečernji koncert u Dvorani doma HV u Lori u subotu, 30. svibnja 2015. u 19.00 sati.

Organizator koncerta je Slovensko-kulturno društvo ''Triglav'' iz Splita, a ulaz je za posjetitelje slobodan. Na 90-minutnom koncertu, svojevrsnom poklonu gradu Splitu na kojem će popularni ''Maroltovci'' prikazati šarolikost i bogatstvo slovenske plesne, pjevne i glazbene baštine, kao posebni gost će nastupiti i naš KUD ''Jedinstvo''. Tom prigodom članovi našeg ansambla izvesti će po želji prijatelja iz Slovenije, a što drugo nego ''Stare splitske plesove''!

VIDIMO SE U LORI 30. SVIBNJA!