Sudamja: foto!

utorak, 5. svibnja 2015.
Sudamja: foto!

Bogati program proslave Svetog Duje!

Kao i svakog svibnja ''užežin'' blagdana splitskog zaštitnika, ''Jedinstvo'' radi punom parom!
Tako je jučerašnji dan (utorak 05.05.), započeo jutarnjim koncertom naše škole folklora, dječjeg ansambla, ženske vokalne grupe i mandolinskog orkestra u Dječjem vrtiću Dobri. U publici se natiskalo preko 150 dječice iz vrtića, štićenika udruge Samaritanac, te njihovih teta, kojima je skoro 80 članova ''Jedinstva'' priredilo bogat program u trajanju od sat vremena.
Koncert je organiziran na poziv njihove ravnateljice,časne sestre Mirjane i bio je naravno besplatan.
Od srca!

Nakon toga u večernjim satima uslijedio je cjelovečernji koncert prve ekipe ''Jedinstva'' na Rivi. Pred mnogobrojnom publikom izveden je program koji je sadržavao 9 koreografija u izvedbi raspoloženog folklornog ansambla, kao i svaki put sjajan nastup ženske vokalne grupe, a sve to uz vrhunsku pratnju našeg mandolinsko - tamburaškog orkestra.

Odlična najava ljetne sezone nastupa!

P.S. JOŠ ZANIMLJIVIH FOTOGRAFIJA MOŽETE VIDJETI NA - INFOZONA.HR