Završni koncert škola folklora, gitare i mandoline

nedjelja, 29. lipnja 2014.
Završni koncert škola folklora, gitare i mandoline

Na ovogodišnjem Završnom koncertu Škole folklora mandoline i gitare koji se održao u utorak, 24.06.2014. u HNK sudjelovalo je 140 izvođača iz sekcija škole folklora, škole mandoline i gitare te dječjeg ansambla.

Program kojeg su nam pripremili izvođači i njihovi voditelji trajao je punih 120 minuta, a sastajao se od pjevnih, glazbenih i plesno-pjevnih točaka.

Pred prepunim gledateljstvom teatra, mališani su razgalili lica svojih roditelja, baka, djedova, braće i sestara. Tradicija koja traje dvadesetak godina nastavila se druženjem ispred prostorija društva uz domaće kolače, slastice i osvježavajuća pića.

Kao i svake godine, i ovogodišnjim diplomantima ŠFMiG uručene su diplome o završenoj skoli. ČESTITAMO!

Program 2014

Program 2014 unutrašnjost