''Party za ekipu!''

nedjelja, 21. prosinca 2014.
''Party za ekipu!''

24 sata nakon fešte na Noći  KUD-a ''Jedinstvo'', kako smo i obećali, donosimo nešto fotografija što smo ih uspjeli prikupiti od naših ''partijanera''!

No prije toga valja istaknuti da je jučerašnji ''party'' za ekipu bio i prigoda da se odužimo nekim našim članovima.
Povodom njihovog, kako je naglasila naša predsjednica Ružica Mikačićprivremenog odlaska, uručene su im tradicionalne plakete ''Jedinstva'', kao znak zahvalnosti za doprinos i vjernost našem KUD-u.

Tako su brončane plakete (za ''staž'' u prvom ansamblu od 4 - 8 godina) dobili Bruna Prvan i Josip Kovačević, dok su one srebrnog sjaja (''staž'' od 8-12 godina) zaslužili: Antonia Majić, Tina Munitić, Sonja Pejković, Andrea Piplica, Ognjen Ćakić i Mladen Perhat.

Bravo cure i momci!!! Čestitamo i još jednom veliko:

HVALA!!!!