Jedinstvo na Rivi

četvrtak, 1. svibnja 2014.
Jedinstvo na Rivi

Vrijeme je za buđenje iz zimskog sna! Početak svibnja i šušur u gradu uoči Sudamje redovito znače i početak folklornih zbivanja pa nema razloga da tako ne bude i ovaj put.
Nakon tmurne jeseni i hladne zime, stotina otplesanih koraka, prolivenog znoja i marljivo odrađenih proba, KUD Jedinstvo ususret blagdana sv. Duje upetak, 2. svibnja, poklanja Splićanima tradicionalni cjelovečernji koncert na splitskoj rivi.
Od 20.30 h ćete imati priliku čuti raznovrsni repertoar našeg mandolinsko-tamburaškog orkestra, a od 21 h uživati u folklornom programu kada na pozornicu izlaze članovi A ansambla, neki od njih i po prvi put u svome gradu, što je dodatni razlog da ih dođete pogledati i podržati!
Još jednom: KUD Jedinstvo - petak, 2. svibnja - 20.30 h - riva (ispred Splitske banke). Vidimo se!