Dječji ansambl na 49. Vinkovačkim jesenima !

srijeda, 10. rujna 2014.
Dječji ansambl na 49. Vinkovačkim jesenima !

FOTOGRAFIJE I JAVLJANJE S PUTA MOŽETE PRATITI OVDJE!

U ranim jutarnjim satima petka (12.9.), 40 članova dječjeg folklornog ansambla i mandolinskog orkestra Jedinstva odlazi na mini-turneju u Vinkovce.
Tamo će nastupiti na svečanostima 49. Vinkovačkih jeseni, a poziv i čast da nastupe na ovoj prestižnoj državnoj manifestaciji, zaslužili su kao pobjednici 11.Festivala dječjih folklornih skupina Hrvatske održanog  u Kutini u listopadu 2013.
Naši mali vrijedni članovi vrijedno se pripremaju za nastup u gradu na Bosutu, gdje će se Vinkovčanima i njihovim gostima predstaviti sa plesovima i dječjim igrama staroga Splita uz pratnju, također mladih, svirača mandolinskog orkestra.
Za informaciju roditeljima i prijateljima kažimo da se povratak u Split očekuje u kasnim noćnim satima sa nedjelje na ponedjeljak (14./15.9.)

Želimo im sretan put i dobru zabavu !