U dva mjeseca više od 10.000 ulaza na stranice "Jedinstva" !

petak, 5. rujna 2014.
U dva mjeseca više od 10.000 ulaza na stranice

Od 10. srpnja kada je nova web stranica KUD-a Jedinstvo iz Splita puštena u javnost, informacije o našem društvu na tim su stranicama potražene više od 10 tisuća puta! Analiza stranice pokazuje kako se čitatelji na našoj stranici zadržavaju u prosjeku  nešto duže od pet minuta, a stranice Jedinstva u protekla su tri mjeseca posjetili znatiželjnici iz čak 45 zemalja svijeta.

Analiza stranice pokazuje, naime, da  se očekivano najčešće na stranicu ulazi iz Hrvatske, ali proteklih mjeseci informacije o nama dobili su i čitatelji iz Brazila, Francuske, BiH, SAD, Srbije, Njemačke, Italije, Ujedinjenog Kraljevstva.... Među 45 zemalja iz kojih su otvarane naše stranice su i čitatelji iz  Australije, Kanade, Južne Afrike, Turske, Rusije, Argentine, Japana....
Vrlo često se informacije o Jedinstvu traže putem mobilnih uređaja, pa je svaki treći ulazak na naše stranice ostvaren tim putem, kažu stručnjaci koji održavaju i prate našu on line komunikaciju sa svijetom.