UPISI! Vrijeme je da nam se pridružite.

petak, 26. kolovoza 2022.
UPISI! Vrijeme je da nam se pridružite.

Stiglo je naše najdraže doba godine.

Upoznavanje novih lica koja će nam se pridružiti kao članovi i članice Folklornog ansambla Jedinstvo s nestrpljenjem smo dočekali!

Želiš plesati, pjevati ili svirati?

Vrata naše škole folklora, škole gitare i tambure te pripremnog ansambla i orkestra službeno su otvorena.

Sukladno dobi te preferenciji plesu ili glazbi odaberi jednu od naših škola:

• Školu folklora (djeca od 1. - 8. r. O.Š.) - više pročitajte ovdje.
  • Školu mandoline, gitare i tambure (djeca od 3. r. O.Š. - 4. r. srednje šk.) - više pročitajte ovdje.
  • Pripremnu grupu plesni ansambl (momci, od 1.r. srednje škole i stariji )
  • Pripremni orkestar (za sve uzraste od 13 godina i više s predznanjem u sviranju mandoline, gitare, tambure ili gudalačkih instrumenata)

Upisati se možete online putem e-obrasca kojem možete pristupiti ovdje.

Za sve dodatne informacije na raspolaganju su Vam naša Facebook Instagram stranica, mobitel 098 173 33 32 ili e-mail kud-jedinstvo@kud-jedinstvo.hr.

Upiši se, nauči nešto novo, nešto drugačije, pleši, sviraj, pjevaj, putuj, sklapaj prijateljstva, pronađi nove ljubavi! Postani dio Jedinstva!