U elitnom društvu: Hajduk, Gusar, Jadran, Park... - 102. rođendan Jedinstva!

ponedjeljak, 20. prosinca 2021.
 U elitnom društvu: Hajduk, Gusar, Jadran, Park... - 102. rođendan Jedinstva!

„Sretan nam rođendan, sretan nam rooođendan...” Danas, 20.12.2021., naš je 102. rođendan!

Čestitke svim generacijama Jedinstva koje su više od jednog stoljeća gradile i stvarale ovo veliko, veliko društvo. Na žalost, oni iz vlasti koji odlučuju o našoj sudbini često toga nisu svjesni. Srećom naša „generacija” toga je itekako svjesna, što je nedavno potvrđeno i jednom malom svečanošću u Splitu kada se na inicijativu direktorice Hotela "Park" gospođe Darie Ljilje Schirmann, na svečanoj večeri povodom 100. rođendana ovog elitnog splitskog prvokategornika, okupila "generacija". Hajduk, Gusar, Jadran, Etnografski muzej, Fotoklub Split, HNK Split, Arheološki muzej, Hrvatska gospodarska komora, Hotel Park. Čast je i ogromna privilegija naći se u takvom društvu, a čestitke slavljenicima na rođendanu kao i na originalnoj ideji te zahvalnost na pozivu, u ime svih generacija Jedinstva izrazili su naš predsjednik Emin Sarajlić i naša dopredsjednica Stefanija Buntić.

Živjeli svi zajedno još barem nekoliko puta po 100!

I dok se Vi opširnije o ovom događaju možete informirati putem ovog LINKA, mi danas sami sebi na naš 102. rođendan samo možemo poželjeti ONO što ne treba više niti spominjati. Jer vjerojatno je i ona posljednja ptičica na grani to već odavno shvatila.

JŽV!