★ Upisi! ★

utorak, 8. rujna 2020.
★ Upisi! ★

Krenuli su još jedni upisi u najveće kulturno-umjetničko društvo u Splitu!

Željno iščekujemo nove mlade snage, plesače i svirače, koji će nastaviti čuvati stogodišnju tradiciju Jedinstva i u ovim novim okolnostima. Uz mnoštvo zabave i nezaboravnih druženja, naši stručni voditelji provest će vas kroz plesnu i glazbenu obuku kako bi jednom i vi zasjali na pozornicama našega grada, ali i brojnim svjetskim pozornicama.

Napravi prvi korak, UPIŠI se u:

• Školu folklora (djeca od 2. - 7. r. O.Š.) - više pročitajte ovdje.
  • Školu gitare, mandoline i tambure (djeca od 3. r. O.Š. - 4. r. srednje šk.) - više pročitajte ovdje.
  • Pripremnu grupu plesni ansambl (8. r. O.Š. i stariji)
  • Pripremni orkestar (za sve uzraste od 13 godina i više s predznanjem u sviranju mandoline, gitare, tambure ili gudalačkih instrumenata)

Zbog cjelokupne epidemiološke situacije, iznimno ove godine upise vršimo isključivo online putem e-obrasca kojem možete pristupiti ovdje.

Također napominjemo kako će se sve probe odvijati poštujući upute Stožera civilne zaštite uz pridržavanje svih higijenskih mjera.

Za sve dodatne informacije na raspolaganju su Vam naša Facebook Instagram, mobitel 098 173 33 32 ili e-mail kud-jedinstvo@kud-jedinstvo.hr.

Upiši se, nauči nešto novo, nešto drugačije, pleši, sviraj, pjevaj, putuj, sklapaj prijateljstva, pronađi nove ljubavi! Postani dio Jedinstva!