Svi na koncert!

srijeda, 23. studenoga 2016.
Svi na koncert!

Ostalo je još malo do kulturnog događaja godine u Splitu!

Zato požurite i osigurajte svoje mjesto u Spaladium areni 25.11. (petak) u 19 sati.

• Ulaznice za koncert možete kupiti na blagajni Spaladium arene i u sustavima Eventima i Croatia ticketsa. Eventim, uz online prodaju, ima i svoja prodajna mjesta na sljedećim lokacijama u Splitu: Autotrans Split, Kompas Split, agencija Smokvina, Croatia Records, Dancing Bear, kiosci Tiska te mjenjačnice u Kauflandu, City Centeru One i Mall of Split. Croatia tickets nema svoja fizička prodajna mjesta nego prodaju isključivo vrši preko weba.

• Povoljnije ulaznice po cijeni od 60 kn ukoliko ste dijete, učenik, umirovljenikčlan Jedinstva ili nekog drugog KUD-a možete trenutno kupiti isključivo na gornjim tribinama: sektor 202 (u prodaji kod Croatia ticketsa) i sektor 203 (u prodaji kod Eventima).

• Ako popust želite ostvariti temeljem članstva u KUD-u Jedinstvo (sektori 202 i 203), potvrdu o članstvu možete dobiti u našem Tajništvu (ponedjeljak-srijeda, 19.30-20.30 h) i ime na njoj se mora slagati s Vašom osobnom iskaznicom i to sve se očekuje da ćete morati pokazati pri ulazu u Arenu na dan koncerta.

• Ukoliko ste umirovljenik, ne treba Vam naravno potvrda KUD-a o članstvu za ostvarivanje prava na jeftiniju ulaznicu nego odrezak mirovine i osobna iskaznica.

• Ukoliko ste dijete/učenik, dokaz statusa će biti zdravstena iskaznica ili pokazna karta i osobna iskaznica.

• Ukoliko ste student, dokaz statusa će biti X-ica i osobna iskaznica.

• Odgovor na pitanje: može li u sektorima 202 i 203 u pratnji osobe s povoljnijom ulaznicom biti i netko tko nema pravo na povoljniju ulaznicu? Može! Takva osoba će svoju kartu platiti 80 kn. Na web stranicama Eventima i Croatia ticketsa točno odabirete kategoriju u koju spadate i sukladno tome Vam se obračunava vrijednost ulaznice.

U želji da Vama, našoj publici, omogućimo da bez poteškoća prisustvujete i u potpunosti uživate u iskustvu ovog kulturnog eventa, molimo Vas da unaprijed pripremite potrebne dokumente. Za sva dodatna pitanja obratite se osobno ili telefonom u naše Tajništvo ili putem e-maila ili Facebooka.