Press konferencija: Lado & Jedinstvo

četvrtak, 10. studenoga 2016.
Press konferencija: Lado & Jedinstvo

Danas je u Splitu u kavani hotela Bellevue održana press konferencija u povodu nadolazećeg velikog folklornog spektakla u Spaladium Areni koji će se održati 25. studenog s početkom u 19 sati.

Na pressici su sudjelovali Ivo Baldasar (gradonačelnik Splita), Krešimir Dabo (ravnatelj Ansambla LADO), Vlatka Hlišć (plesna voditeljica ansambla LADO), Emin Sarajlić (predstavnik i član Uprave KUD-a Jedinstvo) i Denis Pletikosa (organizator koncerta). Tom prilikom najavljena je veličanstvena izvedba bogate hrvatske glazbene i plesne tradicije, a uz goste iz Jedinstva, pjesmu, ples te bogatu kolekciju jedinstvenih narodnih nošnji iznimne vrijednosti, Lado je obećao nezaboravnu reviju izvornog hrvatskog tradicijskog folklora, uz tri sasvim nove koreografije.

Opširnije izvještaje s pressice možete pročitati na linkovima dolje navedenih portala:
Fama News | Dalmacija News | Splitski portal | Mreža TV  | HRT Radio Split | Slobodna Dalmacija | Showbizz