Raspored proba škole folklora

utorak, 27. rujna 2016.
Raspored proba škole folklora

Dragi naši polaznici škole folklora i njihovi roditelji!

U priloženoj tablici možete vidjeti raspored proba za ovu školsku godinu. Napominjemo da probe započinju 3. listopada, a sve ostale informacije saznat ćete od svojih voditeljica na vrijeme. Naše nove članove koji nam se pridružuju od ove školske godine obavještavamo da će se prvi sastanak novoupisanih članova održati u našoj plesnoj sali (Poljana Tina Ujevića 3, iza zgrade HNK) u srijedu, 28. rujna, u 20 sati.

I ne, nismo zaboravili na noovoupisane polaznike škole gitare i mandoline, koji će svoj raspored dobiti na svom prvom sastanku sljedećeg dana, u četvrtak, 29. rujna, također u 20 sati.

A kad savladate prve plesne korake, molove i durove, i vi ćete imati čast da nastupiti u splitskom HNK po uzoru na 25 generacija vaših prethodnika. Kako to svakog lipnja izgleda u Teatru, pogledajte u donjem videu.