Postani Jedinstven: upiši se!

srijeda, 7. rujna 2016.
Postani Jedinstven: upiši se!

Povratak u školske klupe ujedno je i vrijeme kada naš KUD prima nove članove u svoje redove. Od srijede 7. rujna u "Jedinstva" počinju UPISI! Upisati se možete u:

• Školu folklora (djeca od 1. razreda O.Š.) - više o školi pročitajte OVDJE.

• Školu gitare i mandoline (djeca od 3. razreda O.Š.) - više o školi pročitajte OVDJE.

• Pripremnu grupu folklornog ansambla (samo momci) - više o grupi pročitajte OVDJE.

Upisi u prostorijama društva na adresi Poljana Tina Ujevića 3 (iza zgrade HNK) traju do kraja rujna, a također se upisati možete i online ispunjavanjem upisnog obrasca ili upisnom aplikacijom na našoj Facebook stranici. Za sve dodatne informacije na raspolaganju su Vam mobitel 091 395 83 82 ili e-mail kud-jedinstvo@kud-jedinstvo.hr.

NAPOMENA (zbog učestalih upita): Dosadašnji polaznici naših škola ne moraju se ponovno upisivati.

Dođite, naučite nešto novo, zabavite se, družite se, zaljubite se, putujte! Pet kontinenata, 33 zemlje, više od 150 gradova svijeta, preko 200 turneja i nebrojeno mnogo prestižnih nagrada i priznanja! Ne propusti priliku, učini pravu stvar, pridruži se obitelji "Jedinstva"!

P.S. A ako još ne znaš sve o nama pogledaj dolje priloženi video.

Video: KUD Jedinstvo, Split - Promo spot