''Ero'' / Youtube: 100.000!

ponedjeljak, 6. lipnja 2016.
''Ero'' / Youtube: 100.000!

Nakon Hercegovačkog Linđa i druga koreografija našega Jedinstva prešla je broj od 100.000 prikaza na Youtubeu!

''Magični broj'' prebačen je ovaj vikend kada je brojčanik počeo odbrojavati šesteroznamenkasti broj pregleda koreografije završnog kola (autora Oskara Harmoša) iz opere ''Ero s onoga svijeta'', u izvođenju našeg KUD-a Jedinstvo.
Specifičnost ove svečarske izvedbe iz Spaladium arene iz 2009. je u tome da su je izveli plesači, svirači i pjevači svih generacija društva. U izvedbi je sudjelovalo devedeset (90) izvođača koji su prilagođenu koreografiju uvježbali u kratkom periodu, iako su mnogi od njih odavno završili svoje aktivne karijere u Jedinstvu.

U priloženom videu možete pogledati svečarski ''Ero'' i sami otkriti u čemu je draž ove izvedbe. U svakom slučaju 100.000 predstavlja zavidan broj prikaza za koreografiju izvedenu na samostalnom koncertu jednog amaterskog folklornog ansambla.