Dječji ansambl gostuje na Braču !

petak, 1. kolovoza 2014.
Dječji ansambl gostuje na Braču !

Kao što su na gornjoj slici njihovi prethodnici prije par ljeta radosno odlazili na Brač, tako su i ove godine, na poziv načelnika općine Selca, članovi Dječjeg ansambla Jedinstva otputovali jutros (petak 01.08.) u 9 sati trajektom na mini turneju na otok Brač. Naša djeca bit će smještena kod ljubaznih domaćina u mjestu Sumartin i tamo boraviti 4 dana. Na Brač je otišlo 46 članova Jedinstva koji će održati dva cjelovečernja koncerta u Novom Selu (općina Selca) i Sumartinu. Vjerujemo da ćemo i tijekom ovog drugog gostovanja Dječjeg ansambla na ovom našem predivnom otoku, Bračanima i njihovim gostima priuštiti ugodne ljetne večeri.
Povratak u Split je predviđen za ponedjeljak (04.08.) u poslijepodnevnim satima.