Edukativni đir po palači!

subota, 30. siječnja 2016.
Edukativni đir po palači!

Prethodnu Noć muzeja, jutros smo samo pretvorili u Jutro muzeja!

Odavno je poznato da ''Jedinstvo'' nije samo društvo gdje se uči plesati, pjevati i svirati, već se i kroz razne druge aktivnosti nastoji mladim generacijama usaditi ljubav za splitskom i hrvatskom baštinom. Tako je nakon prosinačkih posjeta Etnografskom muzeju, na red došao i edukativni ''đir'' po Dioklecijanovoj palači i centru grada. Uz stručno vodstvo dugogodišnjeg prijatelja ''Jedinstva'' i eksperta za staru gradsku jezgru gospodina Vedrana Matošića, svim zainteresiranim članovima našeg društva ovog lijepog subotnjeg jutra, bilo je omogućeno zanimljivo i poučno razgledavanje znamenitosti samog srca Splita.

Još jednom veliko HVALA našem Vedranu Matošiću, a više fotografija sa ove zanimljive šetnje centrom grada možete pogledati ''klikom'' na ovaj LINK, odnosno na našim facebook stranicama.