Jedinstvo tradicionalno na ''Sajmu mogućnosti''

subota, 24. listopada 2015.
Jedinstvo tradicionalno na ''Sajmu mogućnosti''

Naši najmlađi članovi ove subote (24.listopada) nastupili su kao i svake godine na Rivi u sklopu akcije „Sajam mogućnosti“.

Na ovoj hvale vrijednoj manifestaciji pored nastupa na samoj pozornici, na našem štandu predstavili smo rad svih naših sekcija s posebnim naglaskom na naše škole folklora, gitare i mandoline, te dječji folklorni ansambl.

Navedeni preventivni projekt od 2011. godine zajednički provode Policijska uprava splitsko-dalmatinska i Grad Split, a usmjeren je na prevenciju zlouporabe opojnih droga i drugih sredstava ovisnosti, vandalizma, vršnjačkog nasilja i drugih oblika rizičnog ponašanja. Projekt je namijenjen učenicima četvrtih, petih i šestih razreda osnovnih škola, te njihovim roditeljima.

Prilikom dolaska na „Sajam mogućnosti“, učenici su se, uz prigodni program, upoznali sa sadržajem različitih kulturno-umjetničkih, športskih i drugih udruga, kako bi za sebe mogli odabrati aktivnost kojom bi se bavili u slobodno vrijeme.

Naravno mi preporučamo folklor, a kako je to bilo na Rivi možete pogledati i na našoj Facebook stranici.