Prijatelji u nevolji!

ponedjeljak, 13. travnja 2015.
Prijatelji u nevolji!

Stare narodne mudrosti na kraju, uvijek se pokažu istinite!

U teškom razdoblju djelovanja našeg KUD-a,  kada smo ostali ''bez krova nad glavom'' u pomoć su uskočili dugogodišnji suradnici i prijatelji ''Jedinstva''.

Kao i uvijek do sada kada je bilo potrebno, tu su djelatnici Osnovne škole Bol i njihov ravnatelj mr.Davor Bučević, prof., koji su nam ponovno na korištenje ustupili svoju svečanu dvoranu.

Prava novost je međutim, da smo od danas (13.04.2015.) gosti Kineziološkog fakulteta u Splitu!
Po odobrenju dekanice prof. dr. sc. Đurđice Miletić, a do potpune (nadamo se ubrzo) sanacije naše plesne sale, na privremeno korištenje nam je dodijeljena sportska dvorana KIFST-a u Teslinoj 6. Na taj način širi se dosadašnja suradnja članova KUD-a ''Jedinstvo'' i ove cijenjene visokoobrazovne ustanove, popularnog DIF-a.

Stoga uz nadu ostvarenja daljnjih zajedničkih projekata ''Jedinstva'' i gore spomenutih obrazovnih ustanova, još jedanput se od srca zahvaljujemo svim njihovim djelatnicima, ravnatelju Bučeviću i dekanici Miletić!