Hitan sastanak u poglavarstvu!

ponedjeljak, 23. veljače 2015.
Hitan sastanak u poglavarstvu!

U ponedjeljak rano ujutro održan je izvanredni sastanak  Uprave ''Jedinstva'' u uredu zamjenice gradonačelnika Splita gospođe Aide Batarelo sa jedinom temom - sanacija nastale štete i hitno osiguranje zamjenskog prostora za garderobu KUD-a.

Sastanku su uz gospođu Batarelo prisustvovali i Siniša Kuko, pročelnik za kulturu grada Splita, Ivan Pavić, pročelnik za poslovne prostore Grada te Ljiljana Vučetić, pročelnica za financije.

Dogovoreno je privremeno izmještanje garderobe ''Jedinstva'' u gradski prostor u Zoranićevoj ulici koji je društvu dat na korištenje, a o sanaciji plesne dvorane i naknadi štete će se razgovarati na idućim sastancima. Prostor se već počeo pripremati za kvalitetan prihvat garderobe.

Na žalost, on neće udovojiti potrebama plesnog ansambla za održavanjem proba, pa ćemo morati tražiti drugo rješenje.

Zahvaljujemo čelnicima Grada na brzoj  reakciji i pomoći društvu, sa nadom da ćemo uskoro ovaj problem TRAJNO riješiti u kvalitetnom prostoru primjerenom KUD-u naše kvalitete i tradicije.

Zahvaljujemo i svima onima koji su nam se javili i ponudili pomoć u čišćenju, pranju, saniranju štete i bilo čemu drugom, kao i ravnatelju Baleta HNK Dinku Bogdaniću koji je pružio potporu i želju da pomogne KUD-u u novonastalim okolnostima.