Poplava u ''Jedinstva''!!! Odgođene skupština i probe!

nedjelja, 22. veljače 2015.
Poplava u ''Jedinstva''!!! Odgođene skupština i probe!

Dogodilo se na žalost ono čega smo se pribojavali!!!

Usljed nestručnih radova ''iznad'' plesne sale našeg KUD-a, od strane privatnog investitora, poplavile su prostorije ''Jedinstva''.
Uništena je garderoba i neprocjenjivi fundus nošnji našeg društva. Brzom intervencijom naših članova, evakuirane su sve nošnje, no šteta je učinjena.
Na uviđaj brzo je došla i policija, kao i njihova ekipa za očevid. Nedugo nakon toga stigli su i novinari ''Slobodne Dalmacije'' i zabilježili razmjere ovog nemilog događaja.

Zbog izvanredne situacije, odgađaju se sve aktivnosti KUD-a do daljnjega, što također znači da se godišnja redovita Skupština ''Jedinstva'', predviđena za utorak 21. veljače neće održati.

Nadamo se da će šteta ubrzo biti sanirana, ali kako i na koji način - ne znamo.

Isto tako očekujemo da će problem prostora u kojem radi i djeluje naš KUD, starac od 95 godina, biti konačno riješen
Ovo je kap koja je prelila čašu i očekujemo da će nakon ovoga nadležne institucije reagirati.

U protivnom, opstojnost našeg KUD-a, je upitna!