Održana generalna! I podrška našem Reljku!!!

nedjelja, 30. studenoga 2014.
Održana generalna! I podrška našem Reljku!!!

Održana je generalna proba u HNK!

U stvari dok ovo pišemo još uvijek traje. Na sceni je prvi ansambl, dok su djeca i veterani odradili svoje. I to još kako!
Ne smijemo puno otkrivati , pa objavljujemo samo jednu fotografiju, snimljenu iz centralne lože.

A kolika je ljubav prema Jedinstvu govore dvije male zanimljivosti.
Pjevačica - ''veteranka'' (nek se ne ljuti zbog ovoga) Žana Prgin, na probe koje su se održavale dva puta tjedno, putovala je svaki put iz - Šibenika!
No što reći za gospođu Vesnu Jakšić, plesačicu s početka 1970 - ih,  koja je došla je samo da vidi generalnu probu iz - Zagreba!

Bravo cure! To je ono zbog čega Jedinstvo traje skoro stoljeće!

Zato sutra uživajmo u nastupu svih generacija Jedinstva, društva koje živi - vječno!

I na kraju podrška i želje za što bržim oporavkom, našem veteranu Željku Reljanoviću, koji je nastradao u prometnoj nezgodi ovaj vikend!
Vijest koju je većina nas čula tijekom probe, sve nas je potresla!
Čuli smo se sa našim Reljkom. Sada je sve u redu i rekao nam je da se dobro osjeća.
Svima nam je žao što neće moći nastupiti i biti s nama ovih dana.

Drž' se Reljko!