Počast legendama!

subota, 29. studenoga 2014.
Počast legendama!

Danas (subota 29.11.2014.) je izaslanstvo KUD-a Jedinstvo predvođeno predsjednicom društva gospođom Ružicom Mikačić, odalo počast preminulim istaknutim članovima Jedinstva.

Predstavnici Jedinstva, među kojima su pored predsjednice bili i predsjednik Skupštine Jedinstva Živan Vujević, te članovi Izvršnog odbora Emin Sarajlić i Goran Soko, položili su vijence i stavili cvijeće na posljednja počivaišta i spomen obilježja plesača, svirača, pjevača, predsjednika i članova uprave koji su obilježili povijest našeg KUD-a, od njegovih prvih dana pa sve do danas.

Hatze, Bombardelli, Roje, Krstulović, Kanazir, Voltolini, Parađina, Vučica, Glavina, Dulčić, Jurić, Nenadić, Stipišić, Strikić, Čupo, Petrinović...Samo su neka od slavnih prezimena u plejadi istaknutih članova, kojima smo danas u povodu 95. obljetnice našeg Jedinstva odali počast i veliko poštovanje!

Hvala im!