3. poziv nekadašnjim članovima!

srijeda, 12. studenoga 2014.
3. poziv nekadašnjim članovima!

Po treći put ponavljamo poziv nekadašnjim članovima svih generacija Jedinstva, javite nam se!!!!

Poštovani Jedinstveni !

Bliži se obljetnica našeg Jedinstva, i to je prigoda da se ponovno susretnu nekadašnje generacije društva. Probe veterana plesača i pjevača u punom su jeku, a uskoro počinju i svirači.

U tijeku je akcija evidencije bivših aktivnih članova KUD-a, koji su zainteresirani da ostanu u doticaju sa informacijama o radu društva.
Ovim putem pozivamo sve nekadašnje članove Jedinstva koji nisu ovih dana na probama veterana (njih više od 100!!!), da nam se jave putem elektronske pošte info@kud-jedinstvo.hr, nakon čega ćemo Vam poslati jedan mali upitnik u kojem će biti zatraženi neki Vaši osnovni podaci.

Također je u tijeku i prikupljanje arhivske građe o povijesti KUD-a Jedinstvo, a pojedinosti o spomenutoj akciji, nalaze se u upitniku koji ćemo proslijediti zainteresiranima.

Očekujemo Vas!